Trump’ın yeğeni, amcasına dava açan isimle erotik kitap yazdı

Erotik duygusal romana imza atanlardan birini Donald Trump’ın yeğeni Mary Trump başkasının ise Beyaz Saray’ın eski kiracısına karşı 9 Mayıs’ta açtığı cinsel taarruz davasını kazanan sanığı E. Jean Carroll…

SuE. Jean Carroll ve Mary Trump’ın birlikte hazırlayacağı kitabın ise Sbstack platformunda yayınlanacak erotik-duygusal bir pembe diziye dönüşmesi bekleniyor.

Mary Trump ve E. Jean Carroll’ın işbirliği önümüzdeki yıl Substack’te yayınlanacak olan “İtalyan Dersi” ismi ile Toskana’da bulan Amerikalı bir göçmeninin aşkını husus alıyor. Üretimde ise Donald J. Trump’tan kelam edilmiyor.

Bu yılın başlarında, Donald J. Trump’ın yeğeni ve önde gelen eleştirmenlerinden Mary Trump, makus bir dönemin akabinde yeni projesine sürat verdi.

Mary Trump’ın çalışması, Donald Trump’ın aile geçmişinin iç öyküsünü anlatan gişe rekorları kıran anı kitabı “Too Much and Never Enough”u okuyanları ise çok şaşırtacak tipten. Eski liderle, siyasetle ya da klinik psikolojiyle, mesleksel alanıyla hiçbir ilgisi olmayan kitap “İtalyan Dersi”, Toskana’da kendini tekrar keşfetmeye çalışan, saklı bir geçmişe sahip Amerikalı bir bayanın bir kafe açıp güzel bir mahallî bağ sahibiyle tanışmasını konu alıyor.

İtalyan Dersi isimli kitaba Trump’ın yorumunun ise “Tamamen mümkün değil, tuhaf ve mantıksız” olduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir